Portal Electric - Forum
Electricieni :: Firme electrice ::  Magazin electrice :: Anunturi ::  Stiri ::  Top site uri electrice
Download ::  Forum electric :: Revista InfoElectrica ::  Reclama pe site :: Licitatii  :: Chat
Prima pagina ::  Legislatie :: Scheme electrice :: Referate ::Informatii utile :: Newsletter :: Adauga la favorite (Ctrl+D) :: Contact

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

aspiratoare profesio

Post new topic   Reply to topic    Portal Electric Forum Index -> Scule
View previous topic :: View next topic  
Author Message
adrian ragea
Membru nou

PostPosted: Sun Oct 12, 2008 10:27 am    Post subject: aspiratoare profesio Reply with quote

as dori sa aflu ce aspirator pt masina de caneluri ar fi mai bun,dar sa nu fie la un pret exagerat.multumesc anticipat
Back to top
View user's profile Send private message
Ovidiu's
Moderator

PostPosted: Sun Oct 12, 2008 12:44 pm    Post subject: Re: Aspirator Reply with quote

Depinde cati bani esti dispus sa investesti.un Makita e la 11-12 mil dar tre sa-l golesti mai des,un bosch e la 15-17 mil dar faci o camera cu o singura golire de praf,si astfel castigi mult timp.mai sunt si variante cu apa de prin supermarketuri,dar crede-ma NU MERITA.BOSCH is the BEST.Nu ca sa-i fac reclama dar am avut si am folosit tare muuuulte variante de aspiratoare la masinile de taiat canale si tot de bosch is cel mai multumit. Wink Ramane la alegerea si la buzunarul tau.
Cu respect ... Ovi
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
wielandelectricmm
Membru nou

PostPosted: Sun Oct 12, 2008 1:05 pm    Post subject: aspiratoare pt masin Reply with quote

Bosch Very Happy fara discutii.. Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
adrian ragea
Membru nou

PostPosted: Sun Oct 12, 2008 3:25 pm    Post subject: Re: aspiratoare prof Reply with quote

[quote:63d3dcd55c="adrian ragea"]as dori sa aflu ce aspirator pt masina de caneluri ar fi mai bun,dar sa nu fie la un pret exagerat.multumesc anticipat[/quote:63d3dcd55c]
va multumesc
Back to top
automatistul
Moderator

PostPosted: Tue Oct 14, 2008 8:46 am    Post subject: re :aspiratoare Reply with quote

Ovidiu's avea perfecta dreptate !BOSCH Idea
Cu stima , Automatistul
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Yahoo Messenger
sandor
Membru nou

PostPosted: Wed Jan 07, 2009 11:46 pm    Post subject: Hitachi sau Milwauke Reply with quote

Va mai pot recomanda Hitachi sau Milwauke.Primul fiind laun pret mai bun iar cel de al doilea este o marca din state si calitatea se va reflecta in pret.Parerea mea suntem prea saraci sa cumparam de mai multe ori un lucru ieftin.
Back to top
curentarul
Membru nou

PostPosted: Tue May 01, 2012 7:24 am    Post subject: aspirator pt masina Reply with quote

Desi a trecut mult timp de cand a inceput acest topic, ma alatur si eu celor care au ales BOSCH. Am un GAS 25 de care sunt tare multumit. Dupa doi ani de folosire zilnica i-am schimbat filtrul. In rest, merge ca in prima zi. Trebuie acordata aatentie curatirii zilnice a aspiratorului pentru a nu acumula mult praf inauntru la motor.
Back to top
Post new topic   Reply to topic    Portal Electric Forum Index -> Scule All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Pagina de start ::  Pentru webmasteri ::  Link exchange ::  Baner exchange ::  Votul tau conteaza ::  Concurs ::  Recomanda unui prieten ::  Cursuri electricieni ::  Relaxare
© www.PortalElectric.Ro. Toate drepturile rezervate.  Design by EA
TopSite.1or1.Info - Mai mult decat un top - Monitor de trafic pentru site ul tau! top site uri
 by 1or1.info